Hotel Antoň Telč

Hotelu Antoň Telč 11 Hotelu Antoň Telč 12 Hotelu Antoň Telč 13 Hotelu Antoň Telč 14 Hotelu Antoň Telč 15 Hotelu Antoň Telč 16 Hotelu Antoň Telč 17 Hotelu Antoň Telč 18 Hotelu Antoň Telč 19 Hotelu Antoň Telč 20 Hotelu Antoň Telč 21 Hotelu Antoň Telč 22

.Objekt Hotelu Antoň vzniká rekonstrukcí historických budov bývalého družstevního Lihovaru. Historie objektu sahá až do 16. stol., kdy se objevují první písemné zmínky o již zavedené výrobě potravinářského lihu páleného z brambor. Písemné doklady z r. 1877 hovoří o lihovaru jako o součásti telčského velkostatku, jehož vlastníkem byl Leopold IV. Podstatzký z Lichtenštejna. V dalším průběhu let se vlastníci střídali a po zestátnění v r. 1945 byl objekt součástí podniků na výrobu bramborového lihu. V r. 1969 byla zřízena pěstitelská pálenice – pálila se hlavně slivovice a režná pálenka. Budova Hotelu Antoň se nachází, přímo vedle zámeckého parku, v těsné blízkosti historického jádra města Telč, které je od roku 1992 zapsané na seznamu světového dědictví památek UNESCO. V sousedství se nachází centrální parkoviště, které je umístěno na trase městského okruhu spojujícího silnici České Budějovice - Brno.


Hotelové pokoje jsou nově vybudované a zařízené moderním interiérem. K vybavení pokojů patří televizor se satelitními programy, rádio a volně přístupné bezdrátové připojení k internetu (Wi-Fi). Všechny pokoje jsou zařízeny stylovým nábytkem, protialergickými ložním prádlem a vlastním sociálním zařízením. Hotel Antoň v Telči nabízí několik typů pokojů v různých cenových kategoriích o celkové kapacitě 62 lůžek s možností přistýlky. K dispozici jsou také dětské postýlky.


Více o hotelu ...

Rezervace pobytu:

pondělí až pátek 9:00 -17:00

Tel: 312 243 298, 777 928 789
Email: hotel-anton@toprague.cz
Adresa: Slavatovská 92 Telč


Rezervace pobytu

  • dárkový poukaz zdarma. Pokud byste chtěli pobyt v Hotelu Antoň Telč věnovat, rádi Vám vystavíme k potvrzení pobytu i dárkový poukaz pro obdarovaného.

  • U nás můžete platit i ze zaměstnaneckých fondů na fakturu nebo z programů Benefit plus, Benefity Café a Benefity:

  •       • V Hotelu Antoň Telč se můžete ubytovat v den příjezdu od 13:00 a pokoj byste měli opustit v den odjezdu do 11:00. V případě potřeby si můžete zavazadla uschovat na recepci hotelu.


Kalkulace pobytu na vyžádání:

- Odebrat typ pokoje ...

Kontaktní údaje:Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.Hotel Antoň Telč na mapě:

TOPlist